Anneler Günü Hediyesi

Gösterilen: 1 ile 34 arası, toplam: 34 (1 Sayfa)

Anneler Günü Hediye Seçenekleri

Bir çocuk dünyaya gelir ve bir dünya değişir. İnsanların yaşamlarına çocukların girmesi ile beraber tüm dünya üzerinde yer alan dengeler değişir. İşte bu noktada anne babalara çok önemli görevler düşer. Elbette bir çocuğu dokuz ay boyunca karnında taşımak, can vermek dünyanın en zor işlerinden bir tanesidir. Sorumluluk ister, sabır ister, emek ister, koşulsuz beklentisiz sevgi ister. Kimi zaman bir çocuğun dünyaya gelmesine vesile olunmasa, aylarca karında taşınmasa bile çocuğa verilen eğitim, sevgi, sabır, şefkat gibi olgular ile belki de dünyaya gelmesine vesile olan bir anneden bile daha çok emek verilmiş olabilir. Annelik başka bir olgudur. Nitekim yeryüzünde de annelerin hakkının ödenmeyeceği gerçeği ile dünyanın her yerinde eş zamanlı olarak Mayıs ayının ikinci pazarı anneler günü kutlanıyor ve bu çok özel günde de ister bizi doğursun, ister doğurmasın ama bizim için yaşamını feda etmiş, hayatı öğretmiş, bizimle günlerce gecelerce uykusuz kalmış, hatalarımızı kabul etmiş, sarmış sarmalamış annelerimiz için Anneler günü hediyesi kaçınılmaz olur. Elbette dünyanın tüm günleri anneler günüdür ama özellikle anneler gününe özel hediyeler vermek, çam sakızı çoban armağanı da işin doğasında vardır. Nitekim bizim sitemizde de yani  Hediyecim internet sitesinde de bu noktada sizi bekleyen çok sayıda seçenek var. Bunlardan bir tanesi de sizin o çok değerli elleri öpülesi anneleriniz için. Bu arada annelerin gözünde çocuklarının hiç büyümediğini de ifade etmek gerekir.


Ah Şu Annelerimiz Hakkını Nasıl Öderiz

Dünden bugüne şöyle bir bakın anneniz ile yaşadığınız ilişkilere. Hz. Muhammed (S.A.V.)Peygamberimiz "cennet anaların ayakları altında" demiştir. Çünkü annelik hep ifade edildiği gibi özel tarif edilemez bir olgudur. Ana gibi yar, Bağdat gibi diyar olmaz  sözü de yine anneler için söylenen ve onların yaşamımızda önemini ortaya koyan ifadeler arasındadır. Anneler için yazılan kitaplar, şiirler, romanlar vardır. Bu alanda herkesin söyleyeceği çok  önemli argümanlar vardır. Bu da beraberinde anneniz kaç yaşında olursa  kişiye özel anneler günü hediyesi almayı kaçınılmaz hale getirir. Çünkü her anne dünyanın en özel varlığıdır. Her anne başka bir dünyadır. Tüm kitsch öğretilmiş olgulardan uzak bir biçimde Anneler Gününe özel  hediye almak kaçınılmazdır Sitemizde de  tüm bunlar için en doğru adrestir. Burada kişiye özel ile kast edilen olgu ise sizin annenize özel, basmakalıp olmayan bir kişiye özel hediye alınmasıdır. İşin özünde hediye almak basit bir iş gibi görünebilir. Girersiniz bir alışveriş merkezine annenize gereksinimleri doğrultusunda ya da anneler günü için satılan birbirinin aynı, herkesin her yerde annesine verebileceği bir hediye alabilirsiniz ama o zaman işin bir anlamı kalmaz. Anneler gününde annenize bir hediye vermenin de iş olsun, görevimi tamamlayım dışında bir rolü olmaz ki o zaman da belki de yasak savar gibi hediye almaktan ise hiç hediye almamak çok daha anlamlıdır. Ama sitemiz üzerinde öylesine annelere özel hediyeler var ki tüm anneler bu hediyeleri hak ediyor. Siz de biriciksiniz. Anneniz de unutmayın ve yaşarken kıymetini bilmek gerekiyor. Sonrasının çok da bir önemi yok.


Annelere  Alınabilecek Hediye Alternatifleri

Anneler Günü hediyeleri olarak sitemize daha önce girip alışveriş yapanların da çok iyi bildiği üzere alternatif  var. Aslında çok seçenek var ama ilk anda akla gelenlerin bazılarını sıralayalım. Örneğin  anneler deyince doğal olarak akla ilk gelen olgulardan bir tanesi mutfak olduğu için üzerinde annenize duygularınızın yazılı olduğu bir tasarım mutfak önlüğünü sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Bunun yanında bir diğer seçenek anneniz ile sizin doğumdan bugüne kadar ortak anlarınızı birleştiren film şeridi gibi bir duvar tablosunu bizden isteyin. Hemen sizin için yapalım. Bunların yanında eğer anneniz iflah olmaz bir çikolata aşığı ise ona çok özel sitemiz üzerinden çikolata kutusu yaptırabilirsiniz. Bunun yanında içinde ikinizin fotoğrafı olan gümüş bir kolye, çok şık üzerinde annenizin baş harfleri olan atkı,  hiçbir kadının vazgeçemeyeceği olmazsa olmaz olan ayna,  elbette anneniz ile ikinizin birlikte fotoğrafı olan yastık, karakalem çalışmalı bir ahşap tablo, belki çok özel içine beraber olduğunuz fotoğrafınızı koyduğunuz tasarım bir çerçeve, anneniz puzzle tarzı şeyleri seviyor ise farklı parça miktarlarında olan bir puzzle, anneniz için özel taş baskı yapılan birbirinden ilginç tasarım hediyeler, sihirli özel bir kupa ya da bardak aslında elinden bırakamayacağı, özel tasarım belki ikili sadece sizin için olan bir fincan takımı, şık bir bluz, hala içindeki çocuğu koruyor ise pelüş bir oyuncak, ev için olan ama yine kişiye özel dekoratif ürünler, birbirinden farklı hediyelerin olduğu hediye sepeti, belki her eve ayrı bir güzellik katan anneniz de seviyor ise kar küresi, neşeli hayat dolu bir kadın ise komik hediyeler, eğer hala çalışıyor ise belli bir uzmanlık alanı varsa mesleği ile ilgili bir hediyeler anneler günü için söylenebilecek hediye çeşitlerinden sadece bazıları. Siz de bize fikirlerinizi beyan ederseniz biz onları da yaparız. Bunun yanında eğer ne alacağınızı bulamıyorsanız o zaman bu konuda da dilerseniz size yardımcı olmaktan kıvanç duyarız. Annelerimiz için can feda.


Anneler Gününde Hediye Alırken Bilinmesi Gerekenler

İsme özel Anneler Günü hediyesi dahil olmak üzere annenize hediye alırken yazımızın en  başından beri ifade edilmeye çalışıldığı gibi çok fazla düşünülmesi gereken incelik var. Öncelikli olarak ilgili anneler günü hediyesinin paketlenmesi ki o zaten bizim işimiz. Bunun yanında bir de verilecek olan hediyenin sunumu var ki işte o işin en temel püf noktası. Biz sizin yerinizde olsak şartlarımız elveriyor ise aynı kentte yaşıyor isek mutlaka o günü ama evde, ama dışarıda annemiz ile geçirirdik ki biz olabildiğince öyle yapıyoruz. Bir gün bile olsa tüm yükünü üzerinden almaya çalışır, sabah kahvaltısını hazırlar, öğlen ve akşam yemeklerini onu köşesinden kaldırmadan üstelik bunu en sevdiği yemekler ve kahvaltılıklar ile gerçekleştirir idik. Annemize çok sevdiği şarkıları söylemek de bir diğer seçenek. Bugünü unutulmaz kılmak için yapabileceğiniz her anınızı unutulmaz kılacağınız çok şey olabilir. Bu size de iyi gelecek ve rutinlikten kurtaracaktır.  Anneniz için verdiğiniz hediye ne olursa olsun böylece çok daha anlamlı olacaktır. Bir de sarılıp öpmeniz işte o tam bir başlı başına armağandır.


Anneler Günü Hediyelerinin Fiyatları

Tüm bu bilgilerden sonra Anneler Günü için sitemiz üzerinden alacağınız ürünlerin fiyatları hakkında da bilgi vermek gerekir ise fiyatlarımız, gerek ürünlerin kalitesi, gerek ürünlerin özellikleri gerek ise sunduğumuz hizmet açısından incelendiğinde daha önceden sitemizden alışveriş yapanların da çok iyi bildiği üzere son derece uygundur. Genel anlamda şu rahatlıkla ifade edilebilir. Her bütçe için uygun olan çok fazla Anneler Günü hediyesi siz değerli müşterilerimizi sitemizde bekliyor. Şunu da özellikle ifade etmek isteriz ki kendi kullanmayacağımız annelerimize vermeyeceğimiz hiçbir hediyeyi asla satışa sunmuyoruz. Çünkü annelerimiz bizim için de son derece kutsal. Asla hakları ödenemez.