Mimara Hediye

Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 35 (1 Sayfa)

Mimara Hediye Seçenekleri

İnsanların yaşamlarını idame ettirebilmeleri için eğer atadan dededen kalan çok büyük bir mirasları yok ise mutlaka kendi yetkinliklerine ve aldıkları eğitimlere göre çalışmaları gerekiyor. İşte dünyada sürekli olarak aralarına yenileri de eklenen farklı farklı meslekler var. Bunlardan bir tanesi de nerede ise insanlık tarihi kadar eski bir meslek olan mimarlık. Mühendislik biliminin belki de sanatla en iç içe olan mühendislik dalı mimarlıktır. Mimar Sinan bu alanda dünyanın en büyük ustasıdır ama günümüzde de bu işin eğitimini alıp çok güzel işlere imza atan kişiler bulunuyor. 4 yıllık bir eğitimden sonra insanlar isterler ise kendi bürolarında, devlet kurumlarında yada özel mimarlık bürolarında bu işi yapabiliyorlar. Asla ölmeyen bir meslek dalı mimarlık. Üstelik kazanç olarak da son derece iyi olan bu meslekte çevrenizde çalışan birçok insan olabiliyor. Eşiniz, çocuğunuz, sevgiliniz, arkadaşlarınız gibi. Siz de bu insanlara çok değişik nedenlerden ötürü hediye vermek istiyor ama hem zamana kadar karşı yarıştığınız hem de tematik bir hediye bulmak çok kolay olmadığı için nereden alınır kestiremiyorsanız o zaman tek yapacağınız şey alanında ilklere ve farklılara imza atan hediyecim adresine gelmeniz. Mimara hediye almanın en doğru, en güvenilir adresi. Öylesine çok ve öylesine kaliteli hediyeler var ki sadece mimarlara değil çevrenizde olan birçok insana da farklı nedenler yaratıp bu hediyeleri almak mutluluklarına mutluluk katmak isteyeceksiniz. Bizden söylemesi. Girin sitemize ve farkı anında görün.


Mimarlara Hediye Ne Zaman Verilir?

Mimarlara hediye konusunda üstte bu girişi yaptıktan sonra mimarlar için hediyelerin ne zaman verileceği konusuna da değinmek gerekir ise aslında bunun çok özel bir nedeni olması gerekir. Mühendisler günü, kadın mühendisler günü mesleki günler mimarlara hediye vermek için en olmazsa olmaz olan günlerdir. Bunun yanında çevrenizde mimar olan kişiler mesleğe yeni başladıklarında, işe girdiklerinde, terfi aldıklarında da bu tür hediyeler verilmesi son derece anlamlı ve güzel bir jesttir. Mesleğine çok aşık olan bir kişi ise doğum günü, yılbaşı, kadınlar günü, anneler günü tematik günlerde de böylesi bir hediye verilebilir. Bu noktada herhangi bir sakınca bulunmaz.


Mimarlara Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Kişiye özel mimara hediye olarak size sunabileceğimiz belli başlı hediyeler şunlardır: Kişiye özel mimar kalemlik. Mühendislere özel baret tasarımlı kenarı boyalı not defteri. Kişiye özel mimarlar için özel tasarlanmış üzerinde saat ve ismi olan hediye. Mimara özel mutlu mesut simgesi olan kahve fincanı. Kişiye özel üzerinde mimari figürler olan sihirli kupa bardak. İsme özel mimara hediye kapsamında üzerinde adı yazan muhtelif türden taş baskı objeler. Mimara hediye kapsamında üzerinde renkli çizimler olan porselen kupa bardak. Mimara özel hediye duvar saati. Mimar ve mühendisler için özel tasarım yapılmış üzerinde baret olan metal siyah çakmak.  Mimarlar için içinde mühendislik bilgileri de olan üzerinde ismi yazan ajanda. Mimara özel üzerinde mimari çizimler olan mouse pad. Mimarlar için son derece kullanışlı iki olmazsa olmaz hediye olarak kişiye özel termos ve/veya french press. Mimarlar için farklı bir tasarımı olan çerçeve. Mimarlar için özel olarak hazırlanan anahtarlık. Mimarlara onların gereksinimleri doğrultusunda hazırlanan içinde muhtelif türden objeler olan hediye sepeti. Mimarlar için özel olarak hazırlanan üzerinde ismi yazan kalem ya da kalem seti. Mimarlara özel taş isimlik. Minyatür olarak hazırlanan dekoratif amaçlı mimarlık ofisi. Mimari tasarım baskılı farklı yerlerde farklı biçimlerde kullanılabilecek olan yastık. Üzerinde tasarım standı olan fincan. Kişiye özel mimari temalı defter. Mimarlar için özel olarak hazırladığımız kendi kutusu içinde çikolata. Mimarlar özellikle mesleğe yeni başlayanlar için Mimar 101 & Mimari Üsluplar Önemli Yapılar Önemli Mimarlar isimli kitap. Mimarlık Temelleri ve Mimari Tasarım isimli kitap. Mimar gold kupa bardak. Mimarlar için özel baskılı bardak altlığı. Mimara özel kristalden yapılan plaket. Mimarlar için özel cep aynası. Mimarlık cep sözlüğü. Mimari bloklar zeka oyunu. Anneniz ya da eşiniz mimar ise o zaman üzerinde mimari figürler olan önlük. Sevgiliniz mimar ise kalp biçiminde mimari bir baskı olan makyaj aynası. Mimari çok özel tasarımların olduğu muhtelif türden tablolar. Mimar kitap ayracı. Mimarlar için özel tasarlanan kar küresi. Mimarlar için üzerinde özel mimari figürler bulunan tişörtler. Pastel tonlarında mimari poster. Mimara özel fonksiyonel kalem. Üzerinde ismi yazan kum saati. Mimara hediye sonsuz takvimli saat. Mimari çizimler olan masa takvimi. Tüm bunlar ve çok daha fazlası sitemiz üzerinde mevcuttur. Yine de bunların dışında bir hediye düşünüyorsanız o zaman bizim alanında uzman arkadaşlarımız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Burada olmayan ama sizin aklınızdan geçen tüm mimarlar için hediyelerin de kısa sürede üstün kaliteli olarak size teminini gerçekleştireceklerdir. Siz düşleyin biz gerçekleştirelim. Bu kadar basit. Bizim işimiz hediye vermek istediğiniz kişi kim olursa olsun onların mutluluğuna katkı sunmanızı sağlamak. Biz bunun için buradayız.


Mimara Hediye Alırken Bilinmesi Gerekenler

Mimarlara hediye alırken dikkat edilmesi gereken kimi hususlar da yok değil. Bunların en başında elbette karşınızdaki kişiyi iyi tanımanız ve onun böylesine bir objeden mutlu olacağına emin olmanız gerekir. Bunun yanında mesleğine çok aşık olan mimarlar için ideal bir hediyedir. Hediye seçiminde en önemli olan hususlardan bir tanesi mimar olan kişinin neleri sevdiği ile alakalıdır. Onun zevklerine tercihlerine uygun bir tercih yapmak gerekir. Bunun yanında gerçekten gereksinimi olan bir hediye verilmelidir. Örneğin ofisinde benzer bir masa isimli var ise o zaman aynısını almanın hiçbir gereği yoktur. Bunun yanında ne amaçla verildiği de çok önemli olan bir diğer husustur. Mühendisler gününde verilecek hediye ile doğum gününde verilecek olan hediye arasında doğal olarak farklılıklar bulmalıdır. İşte bu noktada sitemizde çok fazla seçeneğin olduğunu net bir biçimde göreceksiniz. Bu hediyelerden bir tanesi de mutlaka sevdiğiniz o muhteşem mimarlar içindir. Sitemizde öyle çok bu alanda seçenek var ki seçim yaparken bu seçeneklerden en uygun olanını rahatlıkla bulabileceksiniz.


Mimar Hediyelerinin Fiyatları Nedir?

Mimarlar için olan hediyelerin fiyatlarını da merak edenler için birkaç şey söylemek gerekir ise rakamlar piyasa araştırması yapıldığında ve/veya benzer internet siteleri incelendiğinde son derece uygun olduğu görülecektir. Hepsi birbirinden güzel evladiyelik olan bu hediyelere ödenen para kesinlikle değecek olan hediyelerdir. Yine de fiyatların ürün kalitesi, özelliği göz önüne alındığında sudan biraz pahalı olduğunu net bir biçimde siz de göreceksiniz. Ürünlerin fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında ne tür bir ürün olduğu ve hangi malzemeden yapıldığı rakamları etkileyen en ciddi faktörler olarak karşımıza çıkar. Örneğin cam bir masa saati ile ahşap bir masa saatinin fiyatı arasında doğal olarak farklılıklar mevcuttur. Olması da kaçınılmazdır. Yine de siz tüm bunları düşünmeden hediyenizi seçin ve mimar olan sevdiklerinize hediye ederek onların mutluluğuna mutluluk katın. Unutmayın sevdikleriniz her şeye değer.