Kişiye Özel Taş Baskı

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 180 (3 Sayfa)

Sevdiklerinize şöyle son derece özel,  taş gibi bir kişiye özel hediye vermek istemez misiniz? Öylesine kişiye özel taş ürünler içinde bir hediye verirsiniz ki onun sizin yaşamınızda ne kadar önemli olduğunu, hayatında hep olmak istediğinizi, onu sonsuza kadar seveceğinizi kalıcı olarak en güzel biçimde göstermiş olursunuz.

Bilmeyenler için hemen açıklamak gerekir ise taş baskı nerede ise en eski baskı tekniklerinden bir tanesi ve baskı tekniklerinin atası. Böylesi bir baskı yapıldığında uzun süre silinme gibi bir sorun yaşanması mümkün. Tamamen kalıcı ve emsalsiz olan bir baskı çeşidi bu. Litografi/litografya olarak da adlandırılan bu baskı teknik olarak bakıldığında kendisine has malzemeler ile yapılan, özel bir bilgi, eğitim ve deneyim isteyen bir teknikle yapılıyor.  Siz de böylesi bir hediye kızınıza, oğlunuza, eşinize, annenize, babanıza, sevgilinize vermek isterseniz en özel örnekleri ve son derece uygun fiyatlar ile ne zaman dilerseniz, bir veya birden fazla olarak Hediyecim sitemizden temin edebilirsiniz. Üstelik başka yerlerde bulamayacağınız tasarımlar ve kalite ile.


Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin En Güzel Yolu

Alanında uzman ve deneyimli profesyonel kadromuzun kitsch olmayan çalışmaları sizlerin de sevdiklerinizi mutlu etmenizin en özel hediye olacak. Kişiye özel taş baskı ile siz sevdiklerinize ne bir şey hediye etmek istiyorsunuz, siz anlatın bizim işim duayen arkadaşlarımız yapsın. Hayal gücünüzün sınırsızlığı kadar seçenek olduğunu da mutlaka söylememiz gerekir. İster birlikte en özel anınızı gösteren bir fotoğraf, ister hep söylemek istediğiniz ama bir türlü söyleyemediğiniz sözler, ister o hep gitmek istediğiniz tatil beldesi. Uyarınıza hangisi olursa. Siz düşleyin biz size özel seri bir biçimde hazırlayalım. Mutluluğunuz da biz de üzerimize düşeni yapmanın keyfini çıkaralım. Şunu hepimiz çok iyi biliyoruz ki özel günlerde verilen hediyelerin anlamı çok daha büyüktür.  Anneler gününde, sevgililer gününde ona kendisini özel ve önemli hissettireceğiniz sıradanlığın çok daha ötesinde olan hediyeler bunlar. Asla bir benzeri yok. Tamamen butik. Tamamen tematik.


Kişiye Özel Taş Baskı Çeşitleri

Taş baskı ürünleri içinde sitemizde yer alan ürünlerden de göreceğiniz gibi  başka yerde bulamayacağınız, çok sayıda seçenek var. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekir ise  fotoğraflı taş baskı ilk anda söylenebilecek olandır. Yüksek çözünürlüklü farklı materyallere taş baskılar yapıyoruz. Fotoğraflarda görüntü kayıpları asla yaşanmıyor. Herhangi bir bozulma olasılığı da bulunmuyor. Çerçeveli olanlar, düz bir biçimde hazırlananlar, mesajlı olarak, üzerinde dizeler bulunan taş baskılar, komik karikatür çizimli olanlar, belki kendi yaptığınız karakalem çalışmanız, dekoratif olarak tasarlananlar, özel magnetler, bardakaltları, şövalye ayaklı olanlar, klaket biçiminde olanlar, sosyal medya baskılı olanlar ve çok daha fazlası.  Hangi özel taş baskı ürününü seçerseniz seçin o çok özel gün için unutulmaz bir iz bırakacağınız kesin. Üstelik böylesi bir hediye ile hep varlığınızı, yanında olduğunuzu da hissettireceksiniz.


Kişiye Özel Taş Baskı Fiyatları

Sonuç olarak kimse böylesi bir hediyeye hayır diyemez.  Siz de isme özel taş baskı hediyelerinizi verdiğiniz zaman diğer hediyeler yerine böyle bir hediye vermekle ne kadar akıllıca bir şey yaptığınızı anında anlayacaksınız. Çünkü gözlerinde ki o bakış çok şey ifade edecek ve kelimeler kifayetsiz kalacak. Hızlı ve seri bir biçimde sipariş verdikten sonra taş baskı ürünlerinizi alabilirsiniz.  Fiyatlarımız ise ürün kalitesi ve piyasada benzerleri ile kıyaslandığında son derece uygun.. Ürün özelliğine göre rakamlarımız belirleniyor. Üstelik ödeme noktasında da çok ciddi avantajlar sağlanıyor. Gelin siz de bu eşsiz deneyimi yaşayın.