Kişiye Özel Kupa Bardak

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 360 (6 Sayfa)

Kişiye Özel Kupa Bardak Modelleri

Hediyeleşme olgusu dinimizde de kendi geleneklerimizde de olan bir olgudur. Üstelik hediye veren kişi için heyecan unsuru olur iken hediye alan kişi için de mutluluk unsuru olabilmektedir. Bu noktada insanların günümüzde hediye vermek için karşılarına birçok özel gün çıkar. Bugünlerde de insanlar birbirlerine çok değişik türden yarım elma gönül alma modunda hediyeler verirler. İşte hediye kupa da bu çok özel hediyelerden bir tanesi. Birçok insan doğum günlerinde, sevgililer gününde hediye, yeni bir yıla girer iken sevdiklerini insana kupa verme yoluna gidiyor. Bunun da kendi içinde birçok nedeni var. Bunların en başında kupaların insan yaşamında en olmazsa olan ürünlerden bir tanesi olması. İçinde sıcak bir çikolata, sert bir expresso ya da bir başka şey içebilirsiniz. Üstelik özellikle iş yaşamında masalarda da boş durmasını engeller ve masaya hoş bir görünüm verir. Bir tür masaların aksesuarıdır. Tüm bunların yanında sevdiğiniz insana aldığınız bu kupa ile hep varlığınızı hissettirme şansınız vardır. Hatta kimi insanlar için kupa bir tutkudur ve çok değişik türden kupaları kendi kupa koleksiyonlarına katmak isterler. İşte özellikle bu tür insanlar için kupa verilebilecek en güzel hediyelerin başında gelir. Bir fincanın da kırk yıl hatırı olduğunu unutmamak gerekir.

 

Size Özel Kupa Bardaklar

Nitekim kişiye özel kupa bardak noktasında da Hediyecim sitemizde sizi bekleyen çok özel seçenekler var. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekir ise şunlar ifade edilebilir: Atatürk imzalı olanlar, aslan figürlü olanlar, özel astsubay baskılı olanlar,  Atatürk baskılı olanlar,  ay yıldız figürlü olanlar, üzerinde baba anne kardeş gibi yazısı olanlar,  kişiye özel baş harfli olanlar, mesleki yazılı olanlar, dini simgeli olanlar,  özel mesajlı olanlar, özel baskılı olanlar, sizin belki bir karakalem çiziminiz, sihirli türden olanlar gibi çok değişik türden baskılı bardaklar mevcuttur. Bunun yanında teknik olarak da son derece özel baskılar ve sublimasyon baskı tekniği gibi baskılar kullanılmaktadır. Bunların her biri uzun süreli kullanılabilen baskılar olur ve uzun süre dayanım gösterir. O yüzden üzerine ne tür bir baskı yaptırırsanız yaptırın uzun süre etkisini kaybetmeden dayanır. Kupaların son derece özel malzemelerden yapıldığını ise söylemeye bile gerek yok. Elde de çamaşır makinesinde de rahatlıkla yıkanabilir olan kupalardır.  O yüzden güvenle alınıp kişiye özel hediye edilebilir.

 

Size Özel Sihirli Tasarımlar

Üstte de belirtildiği gibi çok değişik kupa modelleri mevcuttur. Bunların içinde belki de isme özel kupa bardak bambaşka bir yere sahiptir. Üzerinde kişinin adı yazılı olan bir kişiye özel kupa bardak vermek hatta altına birkaç cümle yazdırmak başlı başına bir incelik ve güzelliktir.  Her insan önemsenmek ister. Her insan sevilmek ve bunu görmek, hissetmek ister ki işte bu kupa bunun için en doğru seçeneklerin başında gelmektedir.

Bunun yanında bir de sihirli olarak kabul edilen özel tasarım kupalar var ki bunun için de söylenebilecek çok şey yok. Bilenler zaten çok iyi biliyor. Bilmeyenler açısından da bilgi vermek gerekir ise içine herhangi bir içecek konulduğunda renk değiştiren ya da üzerinde olan baskının göründüğü tasarım, konsept olan bardaklardır. Son derece özgün olan ürünlerdir. Bu tür hediyelerin son yıllarda çok popüler olduğunu, her türlü özel günde herkese yaşı başı fark etmeksizin verilebildiğini de söylemek lazım. Öylesine özel olan bir hediye. O yüzden böylesi bir hediyeyi verdiğinizde mutlu olmayacak kimse yok. Bizden söylemesi. Yani öyle bir kupa deyip geçmemek lazım.  Bir kere alıp yıllarca kullanılabilecek bir hediye.

 

Siz Tasarlayın Biz Hayata Geçirelim

Gelelim kupa bardak konusunda neler yapacağınıza sitemiz üzerinde yer alan seçenekler üzerinden dilediğinizi seçerek gönlünüzce kupalar tasarlayın ve biz bunları yaşama geçirelim. Sitemiz üzerinden hem sizin heyecanlarınıza heyecan katalım, hem sevdiklerinizin mutluluğunda payımız olsun. Size site üzerinden sunduğumuz seçenekler içinden kendinize en uygun olanı seçerek sevdiklerinize hediye edin ama belli başlı şeyleri de unutmayın. Örneğin doğum gününde hediye ediyorsanız ona göre bir hediye, sevgililer gününde hediye ediyorsanız ona göre bir kupa, anneler gününde veriyorsanız ona göre bir hediye verin. Yani işin inceliklerini asla göz ardı etmeden, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen hediye kupa bardak seçimlerinizi yapın. İşin içine yaşanmışları katarak, onun beğeni ve zevklerini katarak vereceğiniz her hediye son derece özel olacak ve yıllar boyu baş köşede kalacaktır.

Burada örneğin annenize anneler gününde hediye edeceğiniz bir kupa ise o zaman annenize böyle bir hediye verir iken mutlaka üzerinde annenizin hoşuna gidecek, onu mutlu edecek tarzda olan belki özel sevgi sözcüklerinin olduğu bir kupa vermeniz çok anlamlı olacaktır. Benzer bir durum babanız için babanızın doğum gününde ya da babalar gününde de geçerli olan bir durumdur. Keza bir arkadaşınız ya da arkadaş grubunuz özel bir iş yeri açıyor ise o zaman arkadaşlarınızın zevkleri, beğenileri doğrultusunda onlara özel belki üzerinde ortak fotoğraflarınızın olduğu kupaları sitemizden çok özel ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz. Burada da karşınıza çok sayıda seçenek çıkıyor. Hatta kendiniz için bile böyle bir hediye yaptırabilirsiniz. Kendinizi de şımartmanız ve mutlu etmeniz en doğal hakkınız. Siz de en güzel şeyleri hak ediyorsunuz.

Sitemizde yer alan ürünlerin yani kupaların fiyatları hakkında da bilgi vermek gerekir ise fiyatlarımız ürünlerin özelliklerine ve kalitesine göre son derece uygundur. Kişilerin ekonomik gücü ne olursa olsun bütçelerini zorlamaz ve gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Seçenek çok, kalite yüksek ve fiyatlar sıradan bir kupa fiyatında. İşin böylece ekonomik boyutundan da bahsetmiş olalım.

 

Sevgiliye Daha Güzel Bir Hediye Yok

Gelelim biraz daha detaylı olarak sevgiliye hediye kupa bardak verme olgusuna. Burada da karşınıza çok çıkan seçenekler arasında örneğin seçtiğiniz kupa üzerine ikinize ait bir şiirin ya da şarkının dizelerini yazdırabilirsiniz. Bir yüzüne bir resim, bir yüzüne mesaj yazdırabilirsiniz.

Eğer ilk defa işe başlıyor ya da iş değişikliği yapıyor ise buna uygun olarak bir kupa alabilirsiniz. Burada da örneğin kimya öğretmeni ise bir devlet okulunda göreve başlıyorsa çok özel mesajlar, kimya formülleri olan bir kupa bardağın alımına gidebilirsiniz. Cumhuriyeti, Atatürk’ü çok seven birisi ise ister Atatürk silueti, ister Atatürk imzalı ya da Atatürk kafalı bir özel ürün hediye etmenizden daha güzel şey ne olabilir. Yaşama şartlar ne olursa olsun gülerek bakan insanlardan birisi ise dünyaca ünlü bir karikatüristin çalışmasını ya da fotoğraf meraklısı ise dünyanın en önemli fotoğrafçılarından birinin fotoğrafını bastırabilirsiniz. Yani sevgilinizi, eşinizi tanıdığınız  için onun zevklerini, tarzını bildiğiniz için kolayca hediye seçimleri yapabilir, hatta bir ona, bir kendisine konsept bir kupa bardak siparişi verebilirsiniz. Zaten sitemiz üzerinde öyle çok seçenek var ki siz de seçim yaparken zorlanacaksınız. Yine de takıldığınız herhangi bir şey olursa firmamızın bu alanda uzman kişilerinin size bilgi ve fikir verebileceğini de unutmayın.