Kişiye Özel Kalem

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Kişiye Özel Kalem Modelleri

Atalarımız boşuna söz uçar, yazı kalır dememiş. Yazmak kişilerin yaşamında son derece önemli olan argümanlardan bir tanesi. Her ne kadar artık bilgisayarlar, cep telefonları ile çok daha teknolojik olarak gelişmeler yaşansa da iyi bir kalem son derece özeldir. İnsanın nerede ise doğumundan ölümüne kadar hangi meslek alanında olursa olsun kullandığı bir kalem vardır. Bu bağlamda yazı yazmak için, imza atmak için, sevdiklerinize mektup yollamak için kısaca kalemler çok yönlü olarak kullanılabilir. Hal böyle olunca da hediye kalem dünyanın en özel hediyeleri arasındadır. Siz de bugünlerde sevdiklerinize bir sürpriz yaparak kişiye özel kalem siparişi verebilirsiniz. Sıradan bir kalem yerine böylesine her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, şık kendi özel ambalajında bir hediye. Böylece  siz de hem farkınızı, hem de sevdiğiniz insana verdiğiniz değeri alanında öncü ve lider bir kuruluş olan Hediyecim sitesinden alacağınız ve hayal gücünüz ile emsalsiz örneklere imza atacağınız kalemler ile gösterebilirsiniz.


Dünyanın En Özel Hediyesi Kalem

Elbette kalem ölümsüz bir hediyedir. Üstelik yaşamınızda çevrenize şöyle bir baktığınızda isme özel kalem verebileceğiniz çevrenizde bir sürü insan olabilir. Üniversite sınavına hazırlanan kızınız, iş yaşamına ilk adımını atan oğlunuz, sizin üzerinizde çok fazla emeği olan matematik öğretmeniniz, evlenme teklifi yapmayı düşündüğünüz sevgiliniz ilk anda akla gelebilecek insanlar ama bunların dışında da yaşamınızda yer teşkil eden birçok insana böyle bir hediye verebilir. Bu noktada da kişiye özel kalemler noktasında sitemizi incelediğinizde de göreceğiniz üzere karşınıza öyle çok seçenek çıkacak ki siz nasıl tercih yapabileceğiniz noktasında kararsız bile kalabileceksiniz. İsterseniz seçtiğiniz kalemin üzerine özel bir söz yazdırın. İster kalemin üzerine hediye vereceğiniz kişinin adını ya da ikinizin adını yazdırın. İsterseniz bir şiirden alıntı yapın, uyarınıza hangisi gelir ise. Tercih tamamen siz. Siz hayal edin. Biz gerçekleştirelim.


Çok Özel Kalem Tasarımları

Doğum günlerinde, yılbaşında, sevgililer gününde, öğretmenler gününde yani sizin ve sevdiğiniz için önem arz eden tüm günlerde ya da apansız sürpriz yapmak istediğinizde  isme özel kalem alarak dostunuzu, arkadaşınızı, sevdiklerinizi son derece mutlu edebilirsiniz. İkili, tekli, Atatürk imzalı, sizin özel imzanız olan, şeffaf ya da kadife kutu içinde birbirinden benzersiz, başka yerde bulamayacağınız tamamen butik, tamamen özel kalemler bunlar. Öğretmenlere özel olanlar olduğu gibi, yanında kalem, anahtarlık gibi diğer ürünler ile de hazırlanan çok şık hediye paketlerimiz mevcut. Tek yapmanız içlerinden bir veya birkaçını seçmeniz.  Böylesi bir hediye yaşamınızda önem arz eden kişilere verdiğiniz zaman gözlerinde yer alan mutluluğu görmek ise her şeye değecektir.

 

Özel Tasarım Kalem Fiyatları

Üstte tüm bu bilgileri verdikten sonra doğal olarak sizler bu son derece elegance kişiye özel kalem fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. O zaman bu sorunun yanıtını da verelim. Öncelikli şunu ifade etmek gerekir ki ürün özellikleri ve kalitesi göz önüne alındığında rakamlarımız son derece uygundur. Yani  kişiye özel kalemler sizin bütçenizi zorlamaz ama eşsiz bir kişiye özel hediye vermenize vesile olur. Kalemlerin fiyatı tek mi yoksa ikili, üçlü mü verdiğinize, ne tür bir kalem seçtiğinize, kalem için istenen özel bilgilere yani sizin taleplerinize göre değişiklikler gösterir. Tüm bunlara rağmen piyasada benzer markalar ile kıyaslandığında rakamlarımız son derece uygundur. Ödeme noktasında ise her türlü kolaylık gösterir. Kısaca sizin ve değer verdikleriniz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülür.