Bayana Hediye

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 679 (12 Sayfa)

Bayana Hediye Seçenekleri

Allah tüm canlıları eril ve dişil olarak iki farklı cinsiyette yaratmış. Erkek olmanın da bayan olmanın da kendi içinde farklılıkları var. Üstelik bu konuda yazılan kitaplar, çevrilen filmler, şiirler var. Doğaları gereği iki farklı tür erkekler ve kadınlar. Buna istinaden yazılan en önemli kitaplardan bir tanesi olan Buket Uzuner’in “ Kadınlar Venüs’ten Erkekler Mars’tan” isimli kitabı biraz komik, biraz düşündürücü de olsa bu işin ne olduğunu bizlere çok güzel anlatıyor.

Bayanlar çok farklı biçimlerde yaşamlarımızda oluyor. Ana olarak, kız kardeş olarak, eş olarak, sevgili olarak, iş arkadaşı olarak, yan komşumuz olarak, tesadüfen belki bir yolculukta tanıştığımız ama bizi etkileyen bir birey olarak, kuzenimiz olarak, en güzel çocukluk arkadaşımız olarak. İşte en genel anlamda da bizim yaşamımızda yeri ne olursa olsun öyle bir an geliyor ki bir nedenden ötürü bayana hediye alma konusu pat diye devreye giren bir konu oluyor. Biz de ister bayan olalım, ister erkek eyvah eyvah diyerek kara kara düşünmeye başlıyoruz. Özellikle hem cinslerin birbirine armağan alması kabul etmek gerekir ise çok daha çetrefilli olan bir olgu ama erkekler içinde keza bazen işin içinden çıkılamıyor. Zira bayanlara hediye almak mesele gibi görünmese de onun beğenip, beğenemeyeceği, neyi sevip sevmeyeceği, ne tür bir beklentide olduğu kısımları insanları ciddi anlamda düşündürüyor ama sizin bu konuda artık dert edinmenize gerek yok. Çünkü Hediyecim internet sitesi bayan ruhunun derinliklerini keşfeden olaya sadece ticari boyuttan bakmayan, sosyal sorumluluklarının ve misyonun da farkında olarak hem size başka yerde bulamayacağınız bayanlar için hediyeler sunuyor.  Hem de onları ne nedenle olursa olsun mutlu etmeniz için ufak da olsa bir katkı sunuyor ki bu da bizim işimizden aldığımız en güzel kişiye özel hediye işin açıkçası. Hatta sitemizde size bu konuda seve seve yardımcı olacak gönüllü temsilcilerimiz de size hizmet etmek için sabırsızlıkla bekliyor.


Bayana Hediye Önerileri

Ünlü Türk halk müziği üstadı Neşet Ertaş o meşhur sözünde Kadın insandır biz insanoğlu diyerek kadın olmanın önemini vurgular. Bayan  olmanın içinde belki biraz daha fazla tutku, belki istisnalar kaideyi bozmamak kaydı ile derinlik, biraz daha hassasiyet istediği gerçeğinden de yola çıkarak kişiye özel bayana hediye hem ifade edildiği gibi çetrefilli ama sitemizde öyle çok seçenek var ki bunlardan bir tanesi mutlaka sevdiğiniz, hayatınıza iz bırakan o muhteşem bayan için.

Şimdi gelelim biraz da bu özel hediyelerin neler olabileceğine.  Bayanların içinde olan çocuğun asla büyümediği gerçeğinden yola çıkarak onlar için pelüş bir ayıcık harika bir fikir olabilir. Ya da sevdiği özel bir kahraman varsa onun karakterinin yer aldığı bir obje. Hangi bayan Atatürk’e hayran değildir ki bu Atatürk hayranı olan bayanlar için sitemizde ilgili bölümde Atatürk figürlü, Atatürk’ün imzası olan çok sayıda obje var. Mevsimine ve durumuna göre belki çok özel bir büyük ya da küçük kar küresi de alabilirsiniz ki özellikle iş arkadaşları için son derece ideal olan hediyeler arasındadır. Yine çok yoğun çalışan bayanlar eve gidip başını yastığa koyup uyumak isteyen bayanlar için sitemizde asla hayır diyemeyecekleri yastıklar var. Belki üzerine onun sizin tarafınızdan çekilmiş bir fotoğrafını koyarak ona çok da özel bir sürpriz yapabilirsiniz ki bu son derece hoş bir jest olacaktır. Bir tür sevginin gücü gibi. Kabul edilmesi gereken bir başka gerçek de kadınların mutfağa erkeklerden çok daha fazla girmek durumunda kalabildiği gibi bu yüzden özellikle İsme özel bayana hediye arayanlar mutlaka üzerinde hediye alacağınız bayanın isminin ve soyadının baş harflerinin olduğu bir önlük alabilirsiniz. Elbette onun sevdiği renklerde ve onun işine yarayacak tasarımda olanı. İkinizin birlikte olan bir görüntüsü ahşap bir çerçeve içinde sunmanız da fena bir fikir olmayacaktır. Taş baskıdan yapılan muhtelif hediyeler ise hem sizin farkınızı ortaya koyar, hem de unutulmaz hediyeler sıralamasında ilk sıraya girmesini sağlar. Soğuk kış günlerinde sunulan bir hediye ise o zaman alın şık bir atkı ve üzerine yine adının ve soyadının baş harflerini yazdırın.

Sevgiliniz olma aday ise ya da bir türlü ona açılamıyor iseniz o zaman sitemizde olan çok özel mesaj kutuları sizin kurtarıcınız olacaktır. Yanında bir de kalpli bir çikolata verdiğinizde fetih edemeyeceğiniz bayan kalbi kalmayabilir. Zira bayanlar inceliklere ve ufak detaylara çok daha fazla takılır ve anlam yüklerler. Bu da bu bağlamda bizim size ipucumuz olsun. Özel bir kara kelem tablo, şayet Van Gogh hayranı ise Van Gogh resimlerinden  oluşan alt alta dizilen film şeridi tarzında kanvas tablolar, her bayanın olmazsa olmazları arasında olan özel şık, tasarım bir tepsi. Komik bir bayan ise gülmeyi seviyor ise o zaman ona uygun sitemizde yer alan keyfine keyif katacak bir hediye seçenekleriniz arasında yer alabilir. Sevgili Cüzdanı gibi özel bir anlamı olan deri bir cüzdan, dekoratif amaçlı üzerinde ikinizin fotoğrafı olan bir mum, üzerinde sizin ona duygularınızı içeren sözler olan içtikçe görülen sihirli bir kupa, özel tasarım bir battaniye, puzzle ikinizin adının baş harfleri olan kalpli gümüş bir kolye, 3 boyutlu işyerinde ya da yatak odasında kullanabileceği bir lamba, puzzle seviyor ise belki ünlü bir fotoğrafın ya da resmin büyük yada küçük puzzle, bir fincanın kahvenin kırk yıl hatırı var diyerek fincan takımı, belki mini bir minyatür bahçe bizim size ilk anda söyleyebileceğimiz bayana hediyeler ama sitemizi az biraz incelediğinizde seçeneklerin bunlar ile sınırlı olmadığını siz de görecek ve şaşıracaksınız.

Bayana hediye vermenin incelikleri bu hediye önerilerinden sonra biraz da olsa ifade etmek gerekir ise hediyenin nerede  verileceği son derece önemli olan bir husus. Kimi bayanlar ulu orta şov yapılmasını sevmez o zaman ona uygun bir ambiyans yaratarak hediye vermek gerekir. Ya da bazen tam tersi kimi bayanlar tüm dünya bu anı duysun ister ki o zaman da ona uygun bir plan program yapmanız gerekir. Burada ne kadar yakın olduğunuz, ne amaçla hediye aldığınız konusunu da es geçmeden hediye vermek gerekir.


Bayana Hediye Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Bayana hediyenizi seçerken onun zevklerini, yakınlık derecenizi, konumunu, yaşını düşünerek hediye seçmeniz gerektiğini siz zaten biliyorsunuz. Bizim söylememize bile gerek yok ama yine de bir örneklem yapmak gerekir ise eşinize doğum gününde alacağınız hediye ile anneler gününde ya da yılbaşında alacağınız hediyeler birbirinden farklı olmalıdır. Keza yeni işe başlayan bir bayan arkadaşınız için de yakınlık derecenize göre hediye almanız gerektiğini unutmamalısınız.

İşin finansal boyutuna da bakacak olur isek sitemizde yer alan tüm ürünlerin fiyatları benzerleri ile kıyaslandığında son derece uygundur ama kalite açısından bakıldığından açık ara önde olan armağanlardır. Ürün özelliğine ve türüne göre rakamlarımız sitemizde de göreceğiniz üzere değişiklik arz eder.