Anneye Hediye

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 161 (3 Sayfa)

Anneye Hediye

Annelik dünyanın en güzel, en özel anları. Sadece bir çocuğun dünyaya gelmesine vesile olmak değil aynı zaman dünyaya getirilsin ya da getirilmesin onu büyütmek, onun sorumluluğunu almak, koşulsuz, hesapsız, çıkarsız sevmek. Büyütmek. Böyle olunca da bize bu kadar emek veren anneye hediye almak başlı başına özel bir iş. Tam anlamı ile bir zanaat. Yine de bu konuda çok büyük bir endişe duymanıza artık gerek yok. Zira artık Hediyecim var. Site size birbirinden özel ister anneler gününde, ister annenizin doğum gününde hediye edebileceğiniz başka yerlerde bulamayacağınız başta isme özel annelere hediyeler olmak üzere çok sayıda seçenek sunuyor.


Annelere Ne Hediye Alsak

Şunu tahmin etmek asla zor değil ki hediye almak başına bir zanaat ama konu anne olunca insanlar iki kat daha fazla düşünüyor. Doğal olarak kendisine söylenen anne hediye fikirleri kimi zaman evlatlara yeterli gelmiyor. Çok daha özel seçenekler arıyor. Burada elbette anneye ne alsanız yetmez. Çünkü bu annelik. Kelimeler kifayetsiz. Bir hediye ile yılda bir kere emeğinin karşılığını ödemek imkansız ama yine de sitemizde öyle seçenekler var ki, annelerin mutlu olmaması nerede imkansız. Hiçbir annenin ya da anne adayının bu hediyelere hayır deme lüksü yok.


Annelere Hediye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bizim size sitemizde de görüleceği üzere anne hediye önerileri olarak sunacağımız çok sayıda seçenek var. Dilerseniz hemen bunların bazılarını hemen sıralayalım. Öncelikli olarak anneye özel üzerinde ismi yazılı olan, özel tasarım bir yastık hiç fena olmaz değil mi? Ya da adının baş harfinin yazdığı çok şık bir şal. Bunlar çok sıradan gibi geliyorsa yine çok özel bir çerçeve içinde ikinizin fotoğrafını koyup, arka yüzeyine içinizden gelen dizeleri yazabilirsiniz. Üzerinde annenizin ismi yazan bir kalem, kanvas bir tablo, yine özel tasarım bir kupa, anneye özel hazırlanan motivasyon kitabı ya da makyaj çantası, üzerinde adı yazan bir şef bıçağı, elbette kişiye özel çikolata, fotoğraf baskılı puzzle, annenizin adı yazan battaniye, mutfağı çok seviyor ve size o nefis yemekleri yapıyor ise önlük ilk başta söylenebilecek olanlar. Tüm bunlar dışında da çok sayıda seçenek var. Siz hayal edin, biz gerçeğe dönüştürelim ve çorbada bizim de tuzumuz olsun.

Burada dikkat edilmesi gereken belli başlı bazı hususlar var. Bunlardan da özellikle belirtmek gerekir. Seçeceğiniz bu hediyenin öncelikle hangi gün için verileceği son derece önemli. Ona göre seçim yapmalısınız. Yani anneler gününde ona uygun bir hediye, doğum gününde ona uygun bir hediye, yılbaşında ona uygun bir hediye seçmeniz gerekir. Unutulmamalıdır ki her armağının kendisine has bir yeri vardır. Bu ayrımı çok iyi yapmak gerekir. Bunun yanında bir diğer dikkat edilmesi gereken husus doğal olarak annenizin zevkleri ve beklentileri olacaktır. Onun yaşına, onun hayat tarzına uygun olarak hediye seçmeniz kişiye özel seçtiğiniz hediyenin anlamını çok daha farklı kılar. Örneğin siz de evlenmişseniz ve bir kızınız varsa üçlü ortak annenizin adı yazan aile boyu tişört yaptırıp anneler gününde hediye edebilirsiniz.  Anneniz gezmeyi çok seven bir kadın ise o zaman üzerinde ismi yazan bir uçak ya da gemi maketi armağan ederken yanında gitmek isteyip de o ana dek gidemediği bu gezi için yanına bir bilet koyabilirsiniz. İncelikleri burada kesinlikle atlamamak gerekiyor.


Fiyatları Belirleyen Unsurlar

Şunu hepimiz biliyoruz ki anneye alınan hediyenin parasını düşünmek ve ona göre bir seçim yapmak hiç kimsenin düşünebileceği bir durum değil. Nitekim hediyecim sitesinde de her bütçeye uygun olan bir annelerimiz için özel hediyeler bulmak mümkün. Üstelik tam annenizin zevkine, yaşına, tarzına uygun olarak. Sitemizde anneye kişiye özel hediye noktasında öylesine uygun fiyatlara öylesine kaliteli hediyeler var ki öğrenci harçlığınızla bile bu hediyeleri alabilirsiniz. Siz işin parasal boyutuna takılmadan tercihlerinizi yapın. Ne istediğinizi söyleyin gerisini biz halledelim. Annenizin ve sizin mutluluğunuza mutluluk katalım.

Elbette bu hediyeleri eşinizin annesine alabileceğiniz gibi, erkekler de anne adayı eşlerine alabilir. Sonuçta herhangi bir kısıtlama yok. Hatta siz kendinizi şımartmak için bile böyle bir kişiye özel hediye alabilirsiniz.